Select your country

Africa
Asia
Europe
Latin America
North America
Oceania

Przedstawiciel Medyczny - woj. lubelskie

Posted 13 Sep 2017

Lubelskie - all, Lubelskie - Poland

Req Id 165849

Details

Kariera w firmie Merck to ciągła podróż i nowe odkrycia: 50000 pracowników kształtuje Å¼ycie ludzi na całym świecie, metody pracy i rozrywki poprzez osiągnięcia naukowe i technologiczne w sektorach: Healthcare, Life Science i Performance Materials. Przez 350 lat z pasją i odwagą wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które usprawniają codzienne życie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Medyczny

General Medicine & Endocrinology

Region: Lublin i okolice

Główne zadania:

  • promowanie produktów z naszego portfolio w środowisku medycznym
  • budowanie i wzmacnianie partnerskich relacji z klientami
  • prowadzenie wykładów i warsztatów dla środowiska medycznego
  • reprezentowanie naszej firmy podczas konferencji i sympozjów
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnie z przyjętą strategią

Oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenia wyższego (minimum tytuł: licencjat)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • umiejętności szybkiego uczenia się
  • gotowości do podejmowania wyzwań i otwartości na zmiany
  • umiejętności współpracy w zespole oraz efektywnej komunikacji
  • kreatywności i zorientowania na rezultaty
  • motywacji do realizacji celów
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy i dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy: W Merck zawsze mamy możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów. Inspirujemy do realizowania Twoich ambicji i celów. Różnorodność naszej organizacji oferuje różne ścieżki rozwoju i kontynuacji kariery oraz zachęca do poszukiwania nowych wyzwań. Wierzymy w potencjał i odpowiedzialność pracowników. Cenimy osoby ambitne i przedsiębiorcze, które inwestują w rozwój swojej kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu.

Dołącz do nas by zaspokoić swoją ciekawość!

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na come2merck.com

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 30.09.2017 r. klikając w przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.