Field Service Engineer

Posted 14 Jan 2020

Mazowieckie - all, Mazowieckie - Poland

Req Id 201804

Details

Kariera to nieustająca podróż pełna nowych odkryć. Od 350 lat z ogromną pasją, zaangażowaniem i odwagą szukamy nowatorskich rozwiązań w zakresie nauki i technologii w sektorach Healthcare, Life Science i Performance Materials. Dzięki ich wdrażaniu 50 000 naszych pracowników ma niezwykły wpływ na to, jak cały świat żyje, pracuje i bawi się.

Obecnie poszukujemy kandydatów do współpracy jako:

Inżynier Serwisu

Dział Life Science

Miejsce pracy: województwo małopolskie

Główne zadania:

Osoba pełniąca obowiązki Inżyniera Serwisu będzie odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego działania sprzętu laboratoryjnego sprzedawanego przez naszą firmę poprzez obsługę serwisową. Dodatkowo osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie posprzedażowe i aplikacyjne sprzedawanego sprzętu oraz obsługę wewnętrznych systemów wsparcia sprzedaży.

Oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenia wyższego techniczne (elektronika, chemia, mechanika)
  • doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w serwisie technicznym sprzętu mile widziane
  • umiejętności identyfikacji elementów i podzespołów stosowanych w budowie urządzeń laboratoryjnych (wiedza i umiejętności z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki, hydrauliki  i mechaniki)
  • uprawnienia do pracy z urządzeniami elektrycznymi do 1 kV mile widziane
  • wymagane doświadczenie zawodowe w serwisie chromatografów cieczowych, mikrobiologicznych próbników powietrza, spektrofotometrów
  • wymagane doświadczenie zawodowe we wsparciu posprzedażowym oraz aplikacyjnym w zakresie chromatografów cieczowych, mikrobiologicznych próbników powietrza, spektrofotometrów
  • doświadczenie zawodowe w administracji oraz aktualizacji procedur serwisowych mile widziane
  • doświadczenie zawodowe w kontroli i weryfikacji procesów i procedur serwisowych pod kątem audytów wewnętrznych i zewnętrznych mile widziane
  • wdrażanie i kontrola procesów obsługi reklamacji mile widziane
  • bardzo dobrej organizacji i planowania pracy własnej
  • zorientowania na rezultaty
  • umiejętności analitycznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy: Ci możliwości wdrażania innowacyjnych pomysłów, wspieramy w realizacji celów i zachęcamy do podążania za marzeniami. Chcemy, abyś razem z nami poszukiwał nowych wyzwań i poszerzał horyzonty, w czym pomoże Ci nasza zróżnicowana struktura biznesowa. Cenimy osoby przedsiębiorcze i świadome swojego potencjału, które inwestują w rozwój kariery zawodowej w zgodzie ze swoimi aspiracjami i priorytetami w życiu. Jeśli jesteś ciekawy świata, dołącz do nas!

Złóż aplikację i zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego do 15.02.2020r. klikając w przycisk Aplikuj znajdujący się na dole ogłoszenia.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Let’s stay connected

Do you want to receive company news and information about career opportunities tailored to your preferences? Sign up here. You want to check the status of your application or change your candidate profile? Enter our job portal.

Redirect

You have accessed https://www.emdgroup.com, but for users from your part of the world, we originally designed the following web presence https://www.merckgroup.com.

Let's go

By sharing this content, you are consenting to share your data to this social media provider. More information are available in our Privacy Statement